|
11 273 грн
|
|
11 273 грн
|
платежі
по 5 637 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 273 грн
|
|
11 273 грн
|
платежі
по 5 637 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | ECT322BCSC |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Склокерамічні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | скошені краї, 17 рівнів потужності, мінімальна товщина робочої поверхні 20 мм, комбінується з варильними поверхнями Domino та повнорозмірними варильн |
| Функції | автоматичне відключення, таймер, індикатор залишкового тепла, функція StayWarm, функція BoilControl |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 52 x 30 x 5.1 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 49 x 28.3 x 6.7 см |
| Вага | 5,3 |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Словенія |