|
10 799 грн
|
|
10 799 грн
|
платежі
по 5 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 799 грн
|
|
10 799 грн
|
платежі
по 5 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | G642AB |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | газ контроль |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | електрозапалювання однією рукою, велика конфорка, 2 стандартні конфорки, 1 додаткова конфорка |
| Функції | електрозапалювання однією рукою |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 60 x 52 cм |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 7.9 х 55.856 х 48.849 см |
| Вага | 11,5 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Словенія |