|
4 749 грн
|
|
4 749 грн
|
платежі
по 2 375 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 749 грн
|
|
4 749 грн
|
платежі
по 2 375 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BHGI310102 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | блокування від дітей |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість решіток поверхні | 1 |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | 9 рівнів потужності пусковий, Таймер, авторозпізнавання посуду, макс. потужність 4 кВт, вентиляційний отвір 5 мм, QuickFix System |
| Функції | газконтроль, автопідпал (в ручках) |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 9.06 x 29 x 51 cм |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 27 х 49 см |
| Вага | 3.9 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Польща |