|
8 849 грн
|
|
8 849 грн
|
платежі
по 4 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 849 грн
|
|
8 849 грн
|
платежі
по 4 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BHGW630502 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | блокування від дітей |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Кількість решіток поверхні | 2 |
| Напруга | 230 В 400 В |
| Особливості | Запобіжний клапан |
| Функції | електрозапалювання (у ручках) |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 9,93 x 59 x 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 560 x 490 x 50,9 см |
| Вага | 9,5 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |