|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | AKT8130BA |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип | незалежна |
| Тип нагрівальних елементів | Склокерамічні конфорки |
| Безпека | захист від дітей (блокування приладу) |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | дисплей індикації енергоспоживання, головний вимикач, скошені краї, набір для вбудовування 2 приладів у комплекті серії Domino один біля одного, фікс |
| Функції | таймер, індикатор залишкового тепла 2позиційні індикатори для кожної конфорки, Секундомір, Виявлення посуду, функція PowerBoost, функція PowerManagem |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 60 х 51 см |
| Вага | 8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Польща |