|
84 999 грн
|
|
84 999 грн
|
платежі
по 42 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
84 999 грн
|
|
84 999 грн
|
платежі
по 42 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HET949BSC |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Індукційна |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | блокування від дітей ChildLock |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220240 В 50 Гц |
| Особливості | Збільшена площа приготування AreaFlex, 1 двигун, максимальна пропускна здатність при відведенні повітря при рециркуляції 620 мгод 332 мгод, |
| Функції | таймер, функція PowerBoost 1 рівень посиленої потужності 700 мгод |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри, см | 83 23 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 77 24 49 см |
| Вага | 19 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |