|
16 399 грн
|
|
16 399 грн
|
платежі
по 8 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 399 грн
|
|
16 399 грн
|
платежі
по 8 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BO 6737 E02X |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 80 |
| Кількість програм, шт. | 7 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Знімні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 1600 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Перемикачі | Сенсорні |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | вентилятор охолодження |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Таймер, Підсвітка |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри упаковки (Ш х В х Г), см | 62 x 66 x 67.5 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56x56.4 x 59x60 x 55 см |
| Габарити | 59.5 x 59.5 x 56.4 см |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Вага | 27 кг |
| Країна виробництва | Китай |