|
12 199 грн
|
|
12 199 грн
|
платежі
по 6 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 199 грн
|
|
12 199 грн
|
платежі
по 6 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BG6A29C4E6 |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 80 |
| Кількість програм, шт. | 7 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Дротяні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2300 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура у духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | конвекція |
| Додатково | Каміноподібна форма духовки |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Відкладений старт (до 24 год) |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 58 х 60 см |
| Габарити | 59.5 x 59.4 x 54.8 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 28 кг |
| Країна виробництва | Китай |