|
24 899 грн
|
|
24 899 грн
|
платежі
по 12 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
24 899 грн
|
|
24 899 грн
|
платежі
по 12 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BO3CO8S011 |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 75 |
| Кількість програм, шт. | 16 |
| Управління | Електронне |
| Тип направляючих духовки | Знімні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 2700 Вт |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Регулювання температури | 0300 |
| Підсвічування | Так |
| Перемикачі | Сенсорні |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | верхній нижній нагрів конвекція |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | Таймер, Підсвітка |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри упаковки (Ш х В х Г), см | 62 х 66 х 67.5 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 59 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 56.4 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 28 кг |
| Країна виробництва | Китай |