|
18 799 грн
|
|
18 799 грн
|
платежі
по 9 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
18 799 грн
|
|
18 799 грн
|
платежі
по 9 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BOS6737E20FBG |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 77 |
| Кількість програм, шт. | 13 |
| Управління | Електронне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Aqua Clean |
| Потужність гриля | 2500 Вт |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Регулювання температури | 50 300 |
| Підсвічування | Так |
| Перемикачі | Поворотні |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | швидкий розігрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | швидкий нагрів духовки |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри упаковки (Ш х В х Г), см | 62 х 66 х 67.5 |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 60 х 56.4 х 55 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 56.4 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 30,8 кг |
| Країна виробництва | Словенія |
| Гарантійний термін | 2 роки |