|
10 899 грн
|
|
10 899 грн
|
платежі
по 5 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 899 грн
|
|
10 899 грн
|
платежі
по 5 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BOES68171 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 65 |
| Кількість програм, шт. | 8 |
| Управління | Механічне |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість скла дверцят | 2 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 1500 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | 50 250 |
| Підсвічування | Так |
| Перемикачі | Поворотні, Утоплювані, Кнопкові |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Відсутній |
| Додаткові функції | Розморожування розігрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | A |
| Особливості | Таймер, Підсвітка |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 59 х 55 см |
| Габарити | 59,5 59,5 5757,5 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 33 кг |
| Країна виробництва | Польща |
| Гарантійний термін | 12 місяців |