|
16 599 грн
|
|
16 599 грн
|
платежі
по 8 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 599 грн
|
|
16 599 грн
|
платежі
по 8 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BOES68471 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип | Електрична духова шафа |
| Об'єм духовки, л. | 77 |
| Кількість програм, шт. | 12 |
| Управління | Електронне |
| Тип направляючих духовки | Знімні |
| Кількість скла дверцят | 3 шт |
| Система очищення | Гідролітичне |
| Потужність гриля | 1500 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Регулювання температури | Максимальна температура в духовці 300 C |
| Підсвічування | Так |
| Перемикачі | Сенсорні |
| Конвекція | Так |
| Дисплей | Так |
| Додаткові функції | Розморожування розігрів |
| Додатково | Індикація нагрівання |
| Клас енергоспоживання | А |
| Особливості | Таймер 1 год, 2 год, 3 год, 4 год, 8 год, 12 год |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 59,5 56 см |
| Габарити | 59.5 х 59.5 х 57 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 35 кг |
| Країна виробництва | Польща |
| Гарантійний термін | 3 роки |