|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | HILM 64120 S |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Тип поверхні | Комбінована |
| Тип нагрівальних елементів | Комбіновані конфорки |
| Безпека | блокування від дітей |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Сталь |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 380 Вт |
| Особливості | Турборежим (Booster), Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Функції | турбоконфорка |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 58.5 x 4.6 x 52.4 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 59.5 x 52.4 см |
| Вага | 10 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Італія |