|
18 599 грн
|
|
18 599 грн
|
платежі
по 9 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
18 599 грн
|
|
18 599 грн
|
платежі
по 9 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | CIT61443 |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Тип поверхні | Електрична |
| Тип нагрівальних елементів | Індукційні конфорки |
| Безпека | функція автоматичного відключення, індикатор залишкового тепла, запобіжник, захист від пролитої води |
| Управління | Сенсорне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Таймер, Захист від дітей, Звуковий сигнал, Розширення зони, Індикатори залишкового тепла |
| Функції | таймер на вимкнення |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 59524,4 (6)см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 3.8 х 49 см |
| Вага | 9.6 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Іспанія |