|
15 999 грн
|
|
15 999 грн
|
платежі
по 8 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 999 грн
|
|
15 999 грн
|
платежі
по 8 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BGR6CABE1F |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Комбінована |
| Тип нагрівальних елементів | Гофрована стрічка |
| Безпека | блокування від дітей |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | скошені краї, 17 рівнів потужності, мінімальна товщина робочої поверхні 20 мм, комбінується з варильними поверхнями Domino та повнорозмірними варильн |
| Функції | блокування панелі керування |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 60 х 13.2 х 52.2 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 x 10 x 49 см |
| Вага | 13 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Словенія |