|
19 899 грн
|
|
19 899 грн
|
платежі
по 9 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
19 899 грн
|
|
19 899 грн
|
платежі
по 9 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BG6BBG2B |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | блокування від дітей, функція автоматичного відключення, індикатор залишкового тепла |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Таймер, Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Функції | Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 60 x 13.6 x 52 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 x 10 x 49 см |
| Вага | 14.4 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Туреччина |