|
7 049 грн
|
|
7 049 грн
|
платежі
по 3 525 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 049 грн
|
|
7 049 грн
|
платежі
по 3 525 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BHGS650103 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | блокування від дітей |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Емаль |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Захист від дітей, Індикатори залишкового тепла |
| Функції | Форсунки для скрапленого газу в комплекті |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 57.5 х 5 х 50.5 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 x 10 x 49 см |
| Вага | 8 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |