|
8 849 грн
|
|
8 849 грн
|
платежі
по 4 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 849 грн
|
|
8 849 грн
|
платежі
по 4 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Hansa |
|---|---|
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | блокування від дітей |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Зріджений бутан |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 240 Вт |
| Особливості | 9 рівнів потужності пусковий, Таймер, авторозпізнавання посуду, макс. потужність 4 кВт, вентиляційний отвір 5 мм, QuickFix System |
| Функції | Форсунки для скрапленого газу в комплекті |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 x 10 x 49 см |
| Вага | 9,5 кг |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробництва | Китай |