|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GOFL629S |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Склокераміка |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 220 Вт |
| Особливості | Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Функції | турбоконфорка |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Розміри, см | 59 х 4.9 х 51 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 56 х 4.1 х 48.2 см |
| Вага | 13 кг |
| Колір виробника | Сірий |
| Країна виробництва | Італія |