|
8 699 грн
|
|
8 699 грн
|
платежі
по 4 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 699 грн
|
|
8 699 грн
|
платежі
по 4 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | TKRL661IXEU |
|---|---|
| Бренд | Whirlpool |
| Тип поверхні | Газова |
| Тип нагрівальних елементів | Газові конфорки |
| Безпека | блокування від дітей |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Управління | Механічне |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Дисплей | Відсутній |
| Напруга | 230 Вт |
| Особливості | Турборежим (Booster), Конфорка з подвійним рядом полумя |
| Функції | турбоконфорка |
| Наявність шнура живлення | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри, см | 58 х 3.8 х 51 см |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 265656,24848,2см |
| Вага | 11 кг |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Країна виробництва | Італія |