|
989 грн
|
|
989 грн
|
платежі
по 495 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
989 грн
|
|
989 грн
|
платежі
по 495 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Arctic |
|---|---|
| Тип | Ручний |
| Вид | Лопатевий |
| Максимальна потужність | 5 Вт |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Акумуляторний |
| Функції | Акумуляторний |
| Габарити | 140x100x33 мм |
| Діаметр | 9.2 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 0.23 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 72 |