|
1 499 грн
|
|
1 499 грн
|
платежі
по 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 499 грн
|
|
1 499 грн
|
платежі
по 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 7 |
| Рекомендована площа обслуговування | 30 м |
| Максимальна потужність | 55 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Додаткові характеристики | Функція горизонтального коливання потоку повітря |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | автоповорот |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 1120 х 370 х 370 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Колір виробника | Прозорий |
| Вага | 4.1 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |