|
799 грн
|
|
799 грн
|
платежі
по 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
799 грн
|
|
799 грн
|
платежі
по 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Тип | Настільний |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Рекомендована площа обслуговування | 15 м |
| Максимальна потужність | 30 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Додаткові характеристики | Зручний поворотний регулятор |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | Таймер |
| Габарити | 300 х 250 х 190 мм |
| Діаметр | 15 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 1 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |