|
2 099 грн
|
|
2 099 грн
|
платежі
по 1 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 099 грн
|
|
2 099 грн
|
платежі
по 1 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | колонний |
| Рекомендована площа обслуговування | 30 м |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Пульт ДУ |
| Регулювання нахилу | Автоповорот |
| Додаткові характеристики | Турборежим |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Таймер |
| Функції | Таймер |
| Габарити | 900 х 310 х 310 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 3.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |