|
1 399 грн
|
|
1 399 грн
|
платежі
по 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 399 грн
|
|
1 399 грн
|
платежі
по 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Рекомендована площа обслуговування | 30 м |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Пульт ДУ |
| Регулювання нахилу | У напрямку потоку повітря |
| Додаткові характеристики | Автовідключення |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Посилена конструкція захисної решітки |
| Функції | Таймер |
| Габарити | 1250 х 520 х 520 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 4 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |