|
8 198 грн
|
|
8 198 грн
|
платежі
по 4 099 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 198 грн
|
|
8 198 грн
|
платежі
по 4 099 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | DEWALT |
|---|---|
| Тип | Акумуляторний |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Рекомендована площа обслуговування | 30 м |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Додаткові характеристики | Ручка для перенесення |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Акумуляторний |
| Функції | Таймер |
| Габарити | 403020см |
| Діаметр | 18 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 2.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |