|
3 995 грн
|
|
3 995 грн
|
платежі
по 1 998 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 995 грн
|
|
3 995 грн
|
платежі
по 1 998 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Einhell |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 7 |
| Рекомендована площа обслуговування | 20 м |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | По висоті |
| Додаткові характеристики | функція повороту |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Таймер |
| Функції | Таймер |
| Габарити | 425 725 х 320 мм |
| Діаметр | 32 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 3.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 36 |