|
849 грн
|
|
849 грн
|
платежі
по 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
849 грн
|
|
849 грн
|
платежі
по 425 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Esperanza |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Рекомендована площа обслуговування | 30 м |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Рівень шуму, дБ | 63 дБ |
| Додаткові характеристики | Живлення від мережі |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 1300 х 450 х 450 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Колір виробника | Сірий |
| Вага | 2.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |