|
899 грн
|
|
899 грн
|
платежі
по 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
899 грн
|
|
899 грн
|
платежі
по 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Максимальна потужність | 45 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Додаткові характеристики | автоповорот |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | автоповорот |
| Функції | автоповорот |
| Габарити | 1300 х 400 х 400 мм |
| Діаметр | 16 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |