|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Рекомендована площа обслуговування | 25 м |
| Максимальна потужність | 75 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Додаткові характеристики | Підлоговий |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габарити | 955 х 195 х 175 мм |
| Діаметр | 46.5 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 3.1 кг |
| Країна виробництва | Польща |
| Гарантійний термін | 12 |