|
1 049 грн
|
|
1 049 грн
|
платежі
по 525 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 049 грн
|
|
1 049 грн
|
платежі
по 525 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Mystery |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 3 |
| Рекомендована площа обслуговування | 20 м |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Пульт ДУ |
| Регулювання нахилу | У напрямку потоку повітря |
| Додаткові характеристики | автовідключення при знятті з підставки |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Таймер |
| Функції | Таймер |
| Габарити | 1250 х 420 х 110 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 2.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |