|
1 709 грн
|
|
1 709 грн
|
платежі
по 855 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 709 грн
|
|
1 709 грн
|
платежі
по 855 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | NEO TOOLS |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Кількість лопатей | 5 |
| Рекомендована площа обслуговування | 30 м |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | У напрямку потоку повітря |
| Додаткові характеристики | регулювання висоти верхньої корзини |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габарити | 387 х 287 х 126 мм |
| Діаметр | 40 см |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 5.08 кг |
| Країна виробництва | Китай |