|
6 077 грн
|
|
6 077 грн
|
платежі
по 3 039 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 077 грн
|
|
6 077 грн
|
платежі
по 3 039 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Neor |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Безлопатевий |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Управління | Електронне |
| Регулювання нахилу | У напрямку потоку повітря |
| Рівень шуму, дБ | 60 дБ |
| Додаткові характеристики | Захист від перегріву |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габарити | 560 х 140 х 140 мм |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 2.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |