|
2 499 грн
|
|
2 499 грн
|
платежі
по 1 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 499 грн
|
|
2 499 грн
|
платежі
по 1 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Вид | Лопатевий |
| Максимальна потужність | 47 Втгод |
| Кількість швидкостей | 3 шт. |
| Управління | Механічне |
| Регулювання нахилу | Кута нахилу |
| Рівень шуму, дБ | 43 дБ |
| Додаткові характеристики | можливість регулювання за напрямком потоку повітря |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Таймер |
| Функції | Таймер |
| Габарити | 131 х 45 х 43 см |
| Діаметр | 45 см |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 6.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 24 |