|
1 888 грн
|
|
1 888 грн
|
платежі
по 944 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 888 грн
|
|
1 888 грн
|
платежі
по 944 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Артикул | IRC8815S |
| Тип | вертикальний відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 1500 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 1785 Вт |
| Режими | паровий удар |
| Особливості | вішалка, захист від перегрівання, регульована стійка 42127 см |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Безпека й захист | Захист від перегріву |
| Колір виробника | білий з зеленим |
| Вага | 5 кг |
| Країна виробництва | Китай |