|
1 199 грн
|
|
1 199 грн
|
платежі
по 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 199 грн
|
|
1 199 грн
|
платежі
по 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BRAUN |
|---|---|
| Артикул | DXNWMGSTM120025W |
| Тип | Відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 120 |
| Потужність | 1200 Вт |
| Режими | Вертикальне відпарювання, Автовідключення, Система краплястоп |
| Особливості | використання без прасувальної дошки |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 0.65 кг |
| Розміри, см | 170 х 150 х 80 мм |
| Країна виробництва | Китай |