|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | E7HS26UG |
| Тип | Відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 100 |
| Потужність | 1400 Вт |
| Режими | Відпарювання |
| Особливості | використання без прасувальної дошки |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Сірий |
| Вага | 0.8 кг |
| Розміри, см | 344 х 153 х 114 мм |
| Країна виробництва | Китай |