|
1 479 грн
|
|
1 479 грн
|
платежі
по 740 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 479 грн
|
|
1 479 грн
|
платежі
по 740 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Артикул | GHS1610W |
| Тип | Відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 250 |
| Потужність | 1600 Вт |
| Режими | Відпарювання |
| Особливості | Знімний резервуар для води |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Безпека й захист | Система самоочищення, Вертикальне відпарювання |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 1.4 кг |
| Країна виробництва | Китай |