|
1 599 грн
|
|
1 599 грн
|
платежі
по 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 599 грн
|
|
1 599 грн
|
платежі
по 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | MPM |
|---|---|
| Артикул | MZP03 |
| Об'єм резервуара для води | 260 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими | Вертикальне відпарювання, Автовідключення, Система краплястоп |
| Особливості | Знімний резервуар для води |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 1 кг |
| Розміри, см | 27 х 15.5 х 11 см |
| Країна виробництва | Китай |