|
12 299 грн
|
|
12 299 грн
|
платежі
по 6 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 299 грн
|
|
12 299 грн
|
платежі
по 6 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS |
|---|---|
| Артикул | AIS602070 |
| Тип | Прасувальна система |
| Об'єм резервуара для води | 1100 |
| Потужність парового удару, г/хв | 90 |
| Потужність | 1800 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | Відпарювання |
| Довжина шнура | 2 кг |
| Особливості | висувний гачок угорі для легкого розвішування одягу |
| Функції | Автовідключення, Вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір виробника | Зелений |
| Вага | 10 кг |
| Розміри, см | 1667 x 426 x 444 мм |
| Країна виробництва | Китай |