|
2 699 грн
|
|
2 699 грн
|
платежі
по 1 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 699 грн
|
|
2 699 грн
|
платежі
по 1 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS |
|---|---|
| Артикул | STH503020 |
| Тип | Відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 120 |
| Потужність | 1400 Вт |
| Режими | Відпарювання |
| Довжина шнура | 2 |
| Особливості | регулятор подачі пари |
| Функції | Відпарювання |
| Безпека й захист | Захист від перегріву |
| Колір виробника | Синій |
| Вага | 0.8 кг |
| Розміри, см | 31.7 х 9.7 х 8.6 см |
| Країна виробництва | Китай |