|
3 299 грн
|
|
3 299 грн
|
платежі
по 1 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 299 грн
|
|
3 299 грн
|
платежі
по 1 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS |
|---|---|
| Артикул | STH706080 |
| Тип | Відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 200 |
| Потужність | 1500 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 2.5 кг |
| Особливості | Є |
| Функції | Знімний резервуар для води |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 1.50 кг |
| Розміри, см | 35.5 x 14.1 x 12.9 см |
| Країна виробництва | Китай |