|
3 199 грн
|
|
3 199 грн
|
платежі
по 1 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 199 грн
|
|
3 199 грн
|
платежі
по 1 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PRIME Technics |
|---|---|
| Артикул | PSI 2235 W |
| Тип | Відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 1500 |
| Потужність | 2200 Вт |
| Режими | Вертикальне відпарювання, Автовідключення, Система краплястоп |
| Особливості | регулювання висоти стійки |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Безпека й захист | Захист від перегріву |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 4.1 кг |
| Країна виробництва | Китай |