|
4 299 грн
|
|
4 299 грн
|
платежі
по 2 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 299 грн
|
|
4 299 грн
|
платежі
по 2 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | RUSSELL HOBBS |
|---|---|
| Артикул | 2837056 |
| Тип | відпарювач ручний |
| Об'єм резервуара для води | 150 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 1700 Вт |
| Режими | паровий удар |
| Особливості | Є |
| Функції | складана конструкція |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір виробника | Синій |
| Вага | 1 кг |
| Розміри, см | 40 х 20 х 11 см |
| Країна виробництва | Китай |