|
2 699 грн
|
|
2 699 грн
|
платежі
по 1 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 699 грн
|
|
2 699 грн
|
платежі
по 1 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | RUSSELL HOBBS |
|---|---|
| Артикул | 2741056 |
| Тип | Відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 200 |
| Потужність | 1800 Вт |
| Режими | Вертикальне відпарювання, Автовідключення, Система краплястоп |
| Особливості | Знімний резервуар для води |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір виробника | Фіолетовий |
| Вага | 1.15 кг |
| Розміри, см | 27.3 х 12.8 х 12.3 см |
| Країна виробництва | Китай |