|
788 грн
|
|
788 грн
|
платежі
по 394 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
788 грн
|
|
788 грн
|
платежі
по 394 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SeaBreeze |
|---|---|
| Артикул | SB001 |
| Тип | Відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 110 |
| Потужність | 800 Вт |
| Режими | паровий удар |
| Особливості | використання без прасувальної дошки |
| Функції | Знімний резервуар для води |
| Безпека й захист | Захист від перегріву |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 0.7 кг |
| Розміри, см | 21 x 9 x 9 см |
| Країна виробництва | Китай |