|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 999 грн
|
|
7 999 грн
|
платежі
по 4 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Артикул | STE317080 |
| Тип | вертикальний відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 2000 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 2000 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | паровий удар |
| Довжина шнура | 2 кг |
| Особливості | підходить для води з крана |
| Функції | усуває запахи |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 4,23 Вага головки відпарювача основа кг |
| Розміри, см | 172 х 32 х 31 см |
| Країна виробництва | Китай |