|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TEFAL |
|---|---|
| Артикул | IT8480E1 |
| Тип | Відпарювач |
| Об'єм резервуара для води | 1500 |
| Потужність | 2000 Вт |
| Режими | Відпарювання |
| Довжина шнура | 2 кг |
| Особливості | Час нагрівання 45 секунд |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Безпека й захист | автоматичне відключення |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 4.8 кг |
| Розміри, см | 30 x 10.6 x 44.5 см |
| Країна виробництва | Китай |