|
5 199 грн
|
|
5 199 грн
|
платежі
по 2 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 199 грн
|
|
5 199 грн
|
платежі
по 2 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Артикул | 3100842 |
| Об'єм | 15 |
| Форма баку | Прямокутна |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Зверху |
| Максимальна температура нагріву | 80 С |
| Тиск | 8 бар |
| Потужність | 1200 Вт |
| Особливості | стрілочний індикатор рівня нагріву |
| Захист | захист від замерзання |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 360 мм |
| Висота | 360 |
| Ширина | 327 |
| Вага | 7,1 кг |
| Країна виробництва | Китай |