|
6 499 грн
|
|
6 499 грн
|
платежі
по 3 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 499 грн
|
|
6 499 грн
|
платежі
по 3 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Артикул | 4015007 |
| Об'єм | 100 |
| Форма баку | Циліндрична |
| Тип встановлення | Настінне |
| Тип управління | Механічне |
| Тип ТЕНа | мокрий |
| Кількість ТЕНів | 1 шт. |
| Гідравлічне підключення | 12 |
| Електроживлення | 230В50Гц |
| Підведення труб | Знизу |
| Максимальна температура нагріву | 75 С |
| Тиск | 8 бар |
| Час нагріву | 3.30 г (до 45С) |
| Потужність | 1500 Вт |
| Особливості | поворотний перемикач |
| Захист | магнієвий анод |
| Матеріал бака | Сталь |
| Колір виробника | Білий |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 91 |
| Ширина | 480 |
| Вага | 25 кг |
| Країна виробництва | Італія |